Schładzalnik do mleka 1650 L z montażem odzysku ciepła

Nowy schładzalnik do mleka PRO-INOX 1650 L z odzyskiem ciepła. Dostawa i montaż w cenie zbiornika. Zapraszamy.

Lato w pełni, a w Poltrade International uwijamy się jak mrówki! U kolejnego Klienta zamontowaliśmy właśnie nowy schładzalnik do mleka PRO-INOX o pojemności 1650l. Schładzalnik typu cysterna posiada odzysk ciepła i myjnię. 

Automatyczny system czyszczenia, używając naprzemiennie gorącej i zimnej wody, kwaśnego i alkalicznego płynu czyszczącego, pompy i lancy spryskującej (dyfuzor) zadba o higienę zbiornika. Myjnia wyposażana jest w system monitoringu, który kontroluje temperaturę mleka w zbiorniku, sprawdza działanie mieszadła, agregatu chłodzącego i temperatury wody do mycia.

Gospodarz zakupił u nas również odzysk ciepła. Jest to rozwiązanie proekologiczne i oszczędne, wymiennik odzyskuje ciepło oddawane przez mleko w procesie schładzania i przekazuje je wodzie, którą możemy wykorzystać np. do innych prac porządkowych w gospodarstwie.

Agregat chłodniczy zamontowany jest z tyłu zbiornika na stelażu. Będzie utrzymywał odpowiednią temperaturę w zbiorniku.

Przygotowując się do zakupu nowego schładzalnika do mleka, zadzwoń lub napisz do nas. Służymy radą i pomocą, odpowiemy na każde pytanie!

Powiązane produkty
3 676,00 zł (brutto)
- odzysk ciepła stojący z wężownicą wychodzącą z boku- stal nierdzewna gatunek 304.- pojemność 160 L - jedna wężownica- średnica wężownicy 12mm- termometr mechaniczny do stałego podglądu temperatury- wieszak
Pokrewne artykuły

Menu

Ustawienia