Nowa dostawa schładzalników Japy 2400 - 2895 L

Dostawa schładzalników do mleka Japy Kryos /Japy Kryos Expert o pojemności od 2400 do 2895l. Kompaktowe wymiary - ustawne  - szerokość 1,56m, długość od 2,7m do 2,9m - wydajne chłodzenie i systemem mycia - atrakcyjna...
Dowiedz się więcej

Schładzalnik mleka cysterna chłodnia samomyjąca FE 6000 litrów PRO-INOX

PRO-INOX FE 6000 - Schładzalniki 6000 litrowy z 2 agregatami w wersji Scroll w dostawie do gospodarstwa. Schładzalniki mleka typu zamkniętego z automatyczną myjnią w wersji 4 udojowej.
Dowiedz się więcej

Nowe okrągłe schładzalniki do mleka CVG 200l z agregatem pod zbiornikiem

Nowe małe schładzalniki CVG 200 litrów pojemności okrągłe z agregatem pod zbiornikiem i schładzalniki do mleka 800l.
Dowiedz się więcej

Mobilny sklep hodowcy

Oferujemy dostawę akcesoriów do schładzalników do mleka i innych produktów bezpośrednio do hodowcy na terenie woj. podlaskiego. Zapraszamy do kontaktu.
Dowiedz się więcej

Schładzalnik do mleka 1650 L z montażem odzysku ciepła

Nowy schładzalnik do mleka PRO-INOX 1650 L z odzyskiem ciepła. Dostawa i montaż w cenie zbiornika. Zapraszamy. Lato w pełni, a w Poltrade International uwijamy się jak mrówki! U kolejnego Klienta zamontowaliśmy...
Dowiedz się więcej

Produkcja zbiorników marki PRO-INOX [VIDEO]

Zakład NEVINOX produkujący schładzalniki PRO-INOX znajduję się w mieście NEVERS we Francji. Oferuję pełną gammę zbiorników do mleka otwartych oraz zamkniętych.
Dowiedz się więcej

Targi FERMA 2020

Targi FERMA to specjalistyczne i największe targi koncentrujące się na produkcji zwierzęcej hodowców bydła, trzody chlewnej oraz drobiu. Byliśmy tam z naszymi produktami: schładzalnikami do mleka oraz częściami...
Dowiedz się więcej

Silosy TITAN PRO-INOX realizacja przez Galactea Group

W ostatnim czasie zamontowane zostały u Klientów w Belgii i na Węgrzech dwa wysokiej klasy schładzalniki do mleka TITAN PRO-INOX. Zobacz galerię zdjęć.
Dowiedz się więcej

Grupa GALACTEA na targach SOMMET DE LELEVAGE 2019

Grupa Galactea zaprezentowała swoje produkty na targach w SOMMET DE L’ÉLEVAGE 2019
Dowiedz się więcej

Schładzalnik do mleka PRO-INOX w wersji kompakt 2000 L / 100 L odzysk ciepła

Montaż odzysku ciepła bezpośrednio na stelażu z agregatem. Kompaktowa wersja pozwala na zastosowanie w mniejszych pomieszczeniach. 
Dowiedz się więcej

Menu

Ustawienia