Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Nowe okrągłe schładzalniki do mleka CVG 200l z agregatem pod zbiornikiem

SCHŁADZALNIKI CVG 200 I CVG 800 L

Wczoraj wyruszyły w drogę do naszego Klienta 200 litrowe schładzalniki do mleka z serii CVG. Schładzalniki te należą do grupy zbiorników okrągłych z agregatem chłodniczym zamontowanym pod zbiornikiem.

W świat wysłaliśmy też większy okrągły 800l schładzalnik do mleka z agregatem umieszczonym na stelażu obok zbiornika. 

Zbiorniki jak i inne elementy schładzalnika takie jak: sprężyny, wlot mleka, listwa pomiarowa i obudowa agregatu, wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Jednofazowy motoreduktor o 30obrotach/ minutę, po otwarciu pokrywy jest automatycznie wyłączany. Izolacja pomiędzy zbiornikiem wewnętrznym i zewnętrznym wykonana jest z pianki poliuretanowej. W przypadku awarii zasilania urządzenie gwarantuje utrzymanie temperatury schłodzonego mleka przez kilka godzin. Agregat chłodniczy schładzalników do mleka dostosowany do pracy w temperaturze otoczenia +32 stopni Celsjusza.

Okrągłe schładzalniki do mleka z agregatem umieszczonym pod zbiornikiem to doskonałe rozwiązanie, gdy mamy do dyspozycji niewiele miejsca. Jeśli potrzebujesz zbiorników do mleka o większych gabarytach, proponujemy schładzalniki wannowe i schładzalniki do mleka typu cysterna.

Dla każdego Gospodarza znajdziemy odpowiedni produkt!

Planujesz zakup schładzalnika, skontaktuj się z nami, doradzimy.

Sprawdź galerię zdjęć.

Powiązane produkty
Pokrewne artykuły

Menu

Ustawienia