Click for more products.
Nie znaleziono produktów
×

ALIMAMIX EVOLUTION Wozy paszowe trzyślimakowe

Trzyślimakowe wozy paszowe ALIMAMIX EVOLUTION to propozycja dla największych gospodarstw hodowlanych. Projektowane są przez naszych konstruktorów indywidualnie z uwagi na gabaryty, duże obciążenia i specjalne wymagania dotyczące wyposażenia. Jesteśmy producentem jednych z największych wozów paszowych w Europie, włączając w to maszynę o pojemności 50 m³.

Pojemności: 33 m³ - 50 m³

CENA NA TELEFON
tel. (85) 749 32 19

Czytaj więcejPokaż mniej
Opis

WOZY PASZOWE TRZYŚLIMAKOWE

Nasze trzyślimakowe wozy paszowe wyróżniają się wyjątkową mocą, która oscyluje w zakresie od 150 KM do 180 KM. To właśnie ta imponująca moc sprawia, że nasze maszyny są niezastąpione na polu, gwarantując efektywną pracę przy obsłudze pasz sypkich. Bez względu na rozmiar gospodarstwa, nasze wozy paszowe sprostają wszelkim wyzwaniom.

Standardowe wyposażenie naszych trzyślimakowych wozów paszowych obejmuje niezbędne elementy, które umożliwiają bezproblemową pracę. Przekładnia dwubiegowa zapewnia płynne i precyzyjne sterowanie maszyną, a system wagowy pozwala na dokładne odmierzanie paszy. Okno wysypowe ułatwia rozładunek, a wałek przekazu mocy zapewnia niezawodną transmisję energii. Dodatkowo, platforma inspekcyjna umożliwia łatwy dostęp do kluczowych elementów maszyny podczas konserwacji i konserwacji.

Jesteśmy dumnym producentem maszyn rolniczych, który od lat stawia na wysoką jakość i niezawodność naszych produktów. Nasze trzyślimakowe wozy paszowe są owocem naszej pasji do rolnictwa i długotrwałego doświadczenia. Stanowią one idealne narzędzie dla rolników, którzy poszukują efektywnych i niezawodnych rozwiązań do obsługi pasz sypkich na swoich gospodarstwach. Dzięki naszym maszynom, praca na polu staje się bardziej efektywna, a gospodarstwo może osiągnąć jeszcze lepsze wyniki.

Czytaj więcejPokaż mniej
Szczegóły produktu
trzyślimakowe
1 inny produkt w tej samej kategorii:

Dwuślimakowe wozy paszowe ALIMAMIX  to propozycja dla dużych gospodarstw hodowlanych. Zakres oferty obejmuje maszyny o pojemności od 12 m³ - do 30 m³. Kluczową kwestią w przypadku tej serii paszowozów jest dobór odpowiedniego zawieszenia – to determinuje wysokość całkowitą maszyny. Rozwiązaniem dla dwuosiowych maszyn są systemy boogie lub tandem.

Pojemnośći: 12 m³ - 30 m³

CENA NA TELEFON
tel. (85) 749 32 19

Menu

Settings