Click for more products.
Nie znaleziono produktów
×

Vitcal 600g - dodatek żywieniowy z wapniem

32,00 zł (brutto)
Dostępny 5 Przedmioty
Stan:
Nowy
Marka:
Opis

Vitcal PŁYNNA MIESZANKA PASZOWA UZUPEŁNIAJĄCA 600g - VITTRA

Płynny dodatek energetyczno-witaminowomineralny dla krów mlecznych zawierający wapń, magnez i cynk w formie chelatowej oraz metabolity drożdży Saccharomyces cerevisiae.

VIT-CAL jest preparatem nowej generacji zawierającym w swoim składzie komponenty poprawiające w znacznym stopniu status energetyczny, mineralny i hormonalny.

Głównym celem działania preparatu jest podwyższenie poziomu energii, wapnia, magnezu i fosforu, bezpośrednio przed i po porodzie. Pierwiastki te, warunkujące kurczliwość

mięśni macicy ułatwiają poród, wydalenie łożyska i inwolucję macicy. VIT-CAL zawiera Ca i Mg w formie chelatowej, które przyswajalne są w 100%. Jest skuteczny w zaburzeń

metabolicznych.

VIT-CAL dzięki zawartości witamin (E, D3, B1, niacyny, biotyny i B12) oraz mikroelementów (Zn, Co, J i Se) aktywizuje rozwój mikroflory żwaczowej, poprawia przemiany energetyczne i wspomaga pracę wątroby. Istotnym składnikiem preparatu są również płynne metabolity drożdży Saccharomyces cerevisiae. Stymulują one rozwój mikroflory żwacza, jak również mają działanie podwyższające pH żwacza, zwłaszcza przy nadmiernym w tym okresie podawaniu pasz treściwych.

Zastosowanie:

Profilaktycznie podać 250 – 500 ml preparatu VIT-CAL bezpośrednio do pyska na kilka godzin przed porodem oraz w 2 i 3 dniu po porodzie. W przypadku wystąpienia spadku apetytu w szczycie

laktacji podawać przez okres 3 – 5 dni w ilości 500 ml preparatu VIT-CAL na sztukę dziennie.

Skład:

Gliceryna surowa 99,5% (13.8.1), propionian wapnia(11.1.11), propiomian sodu (11.4.7), fosforan dwuwapniowy

(11.3.2), metabolity drożdży Saccharomyces cerevisiae (12.1.5).

Opakowanie: 600g

Czytaj więcejPokaż mniej
Szczegóły produktu
4070
4 innych produktów w tej samej kategorii:
78,00 zł (brutto)

BOLIFLASH ®FERTIL 1 dawka 2 bolusy | Działa wspomagająco podczas przygotowania do krycia i rozrodu. Wysoki poziom betakarotenu gwarantuje wysoką skuteczność krycia.

9,00 zł (brutto)

NORMOVIT stabilizuje bilans wodno-energetyczny.

DLA CIELĄT, JAGNIĄT I KOŹLĄT, ZAWIERAJĄCY W SWOIM SKŁADZIE: mączkę ze strąków drzewa Św. Jana (Karob), pektyny, susz z marchwi, wytłoki z jabłek, mączkę z banana, substancje energetyczne i aromatyczne.

Pojemność: 100g

115,00 zł (brutto)

Produkt bogaty w biotynę. Zawiera niezbędne mikroelementy i witaminy wpływające m.in. na prawidłowy rozwój płodu, widoczność rui oraz wyraźny wzrost wydajności mlecznej.

Menu

Settings