Click for more products.
Nie znaleziono produktów

Targi FERMA 2022

Targi FERMA już za nami. Stoisko Poltrade International zaprezentowało się bardzo profesjonalnie???? i budziło szerokie zainteresowanie rolników.

Na naszym stoisku prezentowaliśmy nowe motoreduktory Nemo, Baracuda oraz pompy Versus model Hermes i Kalipso - które dzięki innowacyjnemu systemowi montażu i akcesoriów można zastosować w każdym schładzalniku mleka.
Mieliśmy również przyjemność wystawić schładzalnik PRO-INOX FC 2000 z nowym panelem myjącym OCTOPUS - stworzonym do współpracy z każdym robotem udojowym występującym obecnie na naszym rynku.
Nasza ekipa miała nie lada zadanie, by odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania. W miłej atmosferze czas płynie tak szybko, że ani się spostrzegliśmy, a już trzeba było wracać do domu ????.
Jak co roku, tak również i tym razem targi stały się okazją do pozyskania wielu nowych i wartościowych kontaktów. Wsłuchiwaliśmy się w Wasze potrzeby i problemy.
Jesteśmy bogatsi o te doświadczenia i z zapałem wyznaczamy sobie kolejne cele do wykonania, aby służyć Wam jeszcze lepiej naszą pracą ????
Targi były również okazją do ciekawych i owocnych spotkań z naszymi Partnerami handlowymi, za co dziękujemy. Wymienialiśmy się wiedzą i spostrzeżeniami, które pomogą nam w dalszej pracy.
Jesteśmy pewni, że był to w 100% dobrze spędzony czas????
Tag: octopus
Produkty powiązane

Menu

Settings