Click for more products.
Nie znaleziono produktów

Wozy paszowe EVOLUTION ALIMAMIX

WOZY PASZOWE Alimamix Evolution 

W ofercie producenta Alima-Bis znajdziesz różnorodne wozy paszowe, dostosowane do potrzeb gospodarstw rolnych: wozy jednoślimakowe, dwuślimakowe oraz trzyślimakowe.

WOZY JEDNOŚLIMAKOWE

pojemność 4 M³ - 16 M³

Produkowane przez ALIMA-BIS wozy paszowe to efekt wiedzy specjalistów inżynierii rolniczej popartej doświadczeniem i potrzebami hodowców. Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam stworzyć paszowozy o wysokiej wydajności i małym zapotrzebowaniu na moc. Ma to kluczowe znaczenie w wymagającej branży hodowlanej, gdzie maszyny te pracują co najmniej raz dziennie, przez 365 dni w roku. 

WOZY DWUŚLIMAKOWE

pojemność 12 M³ - 30 M³

Dwuślimakowe wozy paszowe ALIMAMIX EVOLUTION to propozycja dla dużych gospodarstw hodowlanych. Zakres oferty obejmuje maszyny o pojemności od 18 m3 do 30 m3. Kluczową kwestią w przypadku tej serii paszowozów jest dobór odpowiedniego zawieszenia – to determinuje wysokość całkowitą maszyny. Rozwiązaniem dla dwuosiowych maszyn są systemy boogie lub tandem. 

WOZY TRZYŚLIMAKOWE

pojemność 33 M³ - 50 M³

Trzyślimakowe wozy paszowe ALIMAMIX EVOLUTION to propozycja dla największych gospodarstw hodowlanych. Projektowane są przez naszych konstruktorów indywidualnie z uwagi na gabaryty, duże obciążenia i specjalne wymagania dotyczące wyposażenia. Jesteśmy producentem jednych z największych wozów paszowych w Europie, włączając w to maszynę o pojemności 50 m³.

=>> Sprawdź ofertę wozów paszowych, by wybrać idealne rozwiązanie dla swojego gospodarstwa

Pojemności: 33 m³ - 50 m³

CENA I OFERTA NA TELEFON
tel. (85) 749 32 19

paszowoz alimamix

paszowóz alimamix alimabis

test

Produkty powiązane
Dwuślimakowe wozy paszowe ALIMAMIX  to propozycja dla dużych gospodarstw hodowlanych. Zakres oferty obejmuje maszyny o pojemności od 12 m³ - do 30 m³. Kluczową kwestią w przypadku tej serii paszowozów jest dobór...
Trzyślimakowe wozy paszowe ALIMAMIX EVOLUTION to propozycja dla największych gospodarstw hodowlanych. Projektowane są przez naszych konstruktorów indywidualnie z uwagi na gabaryty, duże obciążenia i specjalne...

Menu

Settings