Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Czujnik kolejności i zaniku fazy CKF-B

Indeks: CKF-B, EAN13: 5908312593058

Ze stałym progiem asymetrii napięciowej zadziałania.

Styk 1 x NO.

Czujnik kolejności i zaniku faz przeznaczony jest do zabezpieczania silników elektrycznych zasilanych z sieci trójfazowej, gdy zanika napięcie w co najmniej jednej fazie lub występuje asymetria napięć między fazami, co grozi zniszczeniem silnika. Czujnik kolejności i zaniku faz zabezpiecza też kierunek obrotów silnika w przypadku zmiany faz przed czujnikiem.

Dowiedz się więcej
100,00 zł (brutto)
Marka:
Opis

Działanie

Zanik napięcia w co najmniej jednej, dowolnej fazie lub asymetria napięciowa między fazami powyżej progu zadziałania spowoduje wyłączenie silnika. Wyłączenie nastąpi z opóźnieniem 4 s, co zapobiega przypadkowemu odłączeniu silnika przy chwilowym spadku napięcia. Ponowne załączenie nastąpi automatycznie przy wzroście napięcia o 5 V powyżej napięcia zadziałania  (tj. o wartość histerezy napięciowej). Przy powyższych anomaliach uruchomienie silnika jest niemożliwe. W przypadku zmiany kolejności faz przed czujnikiem powodującej niepożądaną zmianę kierunku wirowania silnika, czujnik nie pozwoli na uruchomienie silnika. Ponowne załączenie jest możliwe po powrocie właściwej kolejności faz.

Dowiedz się więcej
Szczegóły produktu
XK04-0000-433
1 inny produkt w tej samej kategorii:
99,00 zł (brutto)
Indeks XK04-0000-134 Producenta CZF-B, EAN13: 5908312593041 Ze stałym progiem asymetrii napięciowej zadziałania Styk 1NO Czujnik zaniku fazy przeznaczony do zabezpieczenia silnika  elektrycznego zasilanego z sieci...

Menu

Ustawienia