Click for more products.
Nie znaleziono produktów
×

Czujnik kolejności i zaniku fazy CKF-B

Indeks: CKF-B, EAN13: 5908312593058

Ze stałym progiem asymetrii napięciowej zadziałania.

Styk 1 x NO.

Czujnik kolejności i zaniku faz przeznaczony jest do zabezpieczania silników elektrycznych zasilanych z sieci trójfazowej, gdy zanika napięcie w co najmniej jednej fazie lub występuje asymetria napięć między fazami, co grozi zniszczeniem silnika. Czujnik kolejności i zaniku faz zabezpiecza też kierunek obrotów silnika w przypadku zmiany faz przed czujnikiem.

Czytaj więcejPokaż mniej
100,00 zł (brutto)
Marka:
Opis

Działanie

Zanik napięcia w co najmniej jednej, dowolnej fazie lub asymetria napięciowa między fazami powyżej progu zadziałania spowoduje wyłączenie silnika. Wyłączenie nastąpi z opóźnieniem 4 s, co zapobiega przypadkowemu odłączeniu silnika przy chwilowym spadku napięcia. Ponowne załączenie nastąpi automatycznie przy wzroście napięcia o 5 V powyżej napięcia zadziałania  (tj. o wartość histerezy napięciowej). Przy powyższych anomaliach uruchomienie silnika jest niemożliwe. W przypadku zmiany kolejności faz przed czujnikiem powodującej niepożądaną zmianę kierunku wirowania silnika, czujnik nie pozwoli na uruchomienie silnika. Ponowne załączenie jest możliwe po powrocie właściwej kolejności faz.

Czytaj więcejPokaż mniej
Szczegóły produktu
XK04-0000-433
1 inny produkt w tej samej kategorii:
99,00 zł (brutto)

Indeks XK04-0000-134 Producenta CZF-B, EAN13: 5908312593041

Ze stałym progiem asymetrii napięciowej zadziałania Styk 1NO

Czujnik zaniku fazy przeznaczony do zabezpieczenia silnika  elektrycznego zasilanego z sieci trójfazowej w przypadkach zaniku napięcia w co najmniej jednej fazie lub asymetrii napięć między fazami, grożącymi zniszczeniem silnika.

Menu

Settings