Click for more products.
Nie znaleziono produktów
×

Czujnik zaniku fazy CZF-B

Indeks XK04-0000-134 Producenta CZF-B, EAN13: 5908312593041

Ze stałym progiem asymetrii napięciowej zadziałania Styk 1NO

Czujnik zaniku fazy przeznaczony do zabezpieczenia silnika  elektrycznego zasilanego z sieci trójfazowej w przypadkach zaniku napięcia w co najmniej jednej fazie lub asymetrii napięć między fazami, grożącymi zniszczeniem silnika.

Czytaj więcejPokaż mniej
99,00 zł (brutto)
Marka:
Opis

Działanie

Zanik napięcia w co najmniej jednej, dowolnej fazie  lub asymetria napięciowa między fazami powyżej progu zadziałania spowoduje wyłączenie silnika. Wyłączenie nastąpi z opóźnieniem 4 s, co zapobiega przypadkowemu odłączeniu silnika przy chwilowym spadku napięcia. Ponowne załączenie nastąpi automatycznie przy  wzroście napięcia o 5 V powyżej napięcia zadziałania  (tj. o wartość histerezy napięciowej). Przy powyższych anomaliach styk przekaźnika jest rozłączony i uruchomienie silnika jest niemożliwe.

Czytaj więcejPokaż mniej
Szczegóły produktu
XK04-0000-134
1 inny produkt w tej samej kategorii:
100,00 zł (brutto)

Indeks: CKF-B, EAN13: 5908312593058

Ze stałym progiem asymetrii napięciowej zadziałania.

Styk 1 x NO.

Czujnik kolejności i zaniku faz przeznaczony jest do zabezpieczania silników elektrycznych zasilanych z sieci trójfazowej, gdy zanika napięcie w co najmniej jednej fazie lub występuje asymetria napięć między fazami, co grozi zniszczeniem silnika. Czujnik kolejności i zaniku faz zabezpiecza też kierunek obrotów silnika w przypadku zmiany faz przed czujnikiem.

Menu

Settings