Click for more products.
Nie znaleziono produktów
×

Doppeldip film 5l - jodowy płyn do dippingu

Jodowy płyn do poudojowej kąpieli strzyków - Doppeldip film 5 litrów

Czytaj więcejPokaż mniej
120,00 zł (brutto)
Obecnie brak na stanie
Stan:
Nowy
Marka:
Opis

Doppeldip film 5l - jodowy płyn do dippingu

Preparat eimü-Doppeldip służy do zapobiegania chorobom wymion bydła w okresie laktacji (profilaktyka zapalenia wymienia) poprzez niszczenie patogenów wrażliwych na działanie jodowego nonoxynol-u. Dodatkowe komponenty pielęgnacyjne nadają skórze strzyków gładkość, sprężystość i naturalną odporność.

Wskazówki:

Z uwagi na obecność substancji organicznych, które mogą obniżać skuteczność działania jodu, ilość zwierząt poddawanych zabiegowi z jednego napełnienia kubka do zanurzania strzyków należy ograniczyć do 30 szt. Przed każdym nowym napełnieniem kubek powinien zostać oczyszczony. Przy zastosowaniu preparatu eimü-Doppeldip na strzykach skaleczonych należy liczyć się z opóźnieniem epitelizacji na ranie. Wówczas zaleca się przedłużenie zabiegów do momentu wyleczenia rany.

Skład:

Jodofor (nonoxynol–9) – 3000 pmm, kwas cytrynowy, glicerol, allantoina, substancje powierzchniowo czynne. Na uwagę zasługuje obecność nonoxynolu–9, bardzo silnego związku jodowego działającego szczególnie aktywnie na bakterie Gram – dodatnie, spory i grzyby.

Eimü-Doppeldip występuje również w formie Film, tworząc gęsty korek zasklepiający strzyk.

Sposób użycia:

Bezpośrednio po każdym doju należy nanieść eimü-Doppeldip na strzyki przy użyciu bezpowrotnego kubka do dippingu. Preparat jest gotowy do użycia

Pojemność: 5 litrów

Czytaj więcejPokaż mniej
Szczegóły produktu
2041
4 innych produktów w tej samej kategorii:
700,00 zł (brutto)

Środek do dippingu strzyków (barierowy) nr art. 7724-5032-000 GEA Farm  

Menu

Settings