Click for more products.
Nie znaleziono produktów
×

Schładzalniki do mleka DF95L 9000L - 30000L EUROTANKS

Nowe SCHŁADZALNIKI do mleka zamknięte - EUROTANKS- DF95L - o pojemności od 9000 L - 30000 L

Czytaj więcejPokaż mniej
Opis

SCHŁADZALNIK DO MLEKA DF95L EUROTANKS

DF95L jest największym z oferowanych przez EUROTANKS typem schładzalnika. Każdy z modeli wyposażony jest w automatyczny system mycia, dobrany do potrzeb klienta agregat chłodniczy oraz unikalny system sterowania i kontroli WinMaster.

Wszystkie komponenty schładzalnika tworzą harmoniczną i niezawodną całość:

  • agregaty chłodnicze zapewniają optymalne tempo schładzania oraz ekonomiczną pod względem zużycia energii pracę,
  • zastosowanie między innymi unikalnych, wirujących głowic rozpryskowych, precyzyjnie działających pompek dozujących środki myjące oraz szerokiego zakresu dostępnych programów powoduje, iż oferowany system mycia jest uważany za najlepszy na rynku. Godnym uwagi jest również montowany seryjnie układ nadzorujący w każdym etapie cyklu poziom i tempo napełniania wodą,
  • WinMaster, oprócz spełniania podstawowych zadań dotyczących sterowania wszystkimi podzespołami schładzalnika, umożliwia również przeprowadzanie diagnostyki i sprawdzanie jakości codziennej obsługi schładzalnika do 60 dni wstecz. Wykorzystanie specjalnej przystawki WinLink pozwala na przedstawienie wszystkich zebranych informacji na ekranie komputera lub ich wydruku.

Dla zapewnienia najlepszych warunków schładzania, jednorodności mleka oraz najwyższych parametrów higieny – wszystkie schładzalniki o pojemności powyżej 12 000 litrów wyposażone są w dwa mieszadła, dwie pompy i dwie głowice myjące.

Wszystkie schładzalniki typu DF95L dostarczane są z osobnymi agregatami chłodniczymi.

Charakterystyka schładzalników

Wszystkie schładzalniki typu DF95L dostarczane są w wersji z osobnym agregatem chłodniczym. Umożliwia to montaż agregatu chłodniczego w sposób uwzględniający posiadane przez użytkownika warunki pomieszczenia zlewni.

Ponieważ mleko z gospodarstwa może być odbierane codziennie lub co drugi dzień, wszystkie urządzenia oferowane są w podziale na modele dwu i czteroudojowe. Różnią się one między sobą jedynie doborem mocy agregatu chłodniczego.

Cały zbiornik schładzalnika zbudowany jest ze stali nierdzewnej i w pełni ekologicznie odzyskiwalnych materiałów. Mocowane do ramy nogi oraz silnik mieszadła można zdemontować w celu ułatwienia transportu i instalacji.

Czytaj więcejPokaż mniej
Szczegóły produktu
DF95L
4 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu

Settings