Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

SOS DIAVIT - Ziołowy preparat na biegunkę 100g VITTRA

9,00 zł (brutto)
Obecnie brak na stanie
Stan:
Nowy produkt
Marka:
Opis

Preparat ziołowy na bazie garbników, kwarcetyny, olejków eterycznych, flawonoidów, naturalnych kwasów organicznych, glikozydów i śluzów, uzyskany z: kory dębu, kłączy tataraku, kwiatostanu rumianku i owoców kminku. Zawarte w preparacie SOS – DIAVIT zioła, obok walorów zapachowych i smakowych, wykazują silny efekt pobudzający trawienie. Bardzo ważnym działaniem wymienionych ziół jest hamowanie przenikania wody do jelita, co zapobiega rozrzedzaniu treści pokarmowej i wzmaga perystaltykę jelit.

Skład:

Zioła są bogatym źródłem składników odżywczych, witamin i minerałów. Są one czynnikiem pobudzającym apetyt, jak i również wpływającym na zdrowotność zwierząt.

• kora dębu uznawana jest za jeden z najlepszych antyseptyków, skutecznie ściąga i zmniejsza stany zapalne. Zawiera fitontycydy hamujące rozwój wirusów, bakterii i grzbyów,

• kminek zwyczajny działa przeciwskurczowo w obrębie przewodu pokarmowego, poprawia trawienie, działa mlekopędnie,

•  rumianek pospolity i kłącze tataraku wzmaga wydzielenie soków żołądkowych, przeciwdziała niestrawności, zwiększa apetyt, ułatwia trawienie, działa ogólnie wzmacniająco. Stosowany w niestrawności, pobudza szpik kostny do zwiększonego tworzenia krwinek czerwonych.

Zastosowanie:

Jednorazowo wymieszać 100 g preparatu SOS – DIAVIT w 500 ml ciepłej wody i podawać butelką bezpośrednio do wlewów żwaczowych. Przeprowadzać przez  okres 1 – 3 dni podając preparat SOS – DIAVIT 2 x dziennie. Można podawać 2 x dziennie (rano i wieczorem) po 100 g preparatu SOS – DIAVIT na sztukę jako dodatek do paszy.

Pojemności: 100 g

Dowiedz się więcej
Szczegóły produktu
5032
4 innych produktów w tej samej kategorii:
70,00 zł (brutto)
Bolus przygotowujący krowy otłuszczone do wycielenia stosowany w walce z ketozą. Wysoka zawartość metioniny i choliny w postaci chronionej przed degradacją w żwaczu, wspomaga pracę wątroby.
75,00 zł (brutto)
Stosowany w prewencji ketozy i kwasicy. Idealnie dobrana kompozycja składników (min. metioonina, cholina, niacyna i drożdże) umożliwia bezpieczny start w laktację.

Menu

Ustawienia